Vyhledat název

cs

Naše filozofie

Před 25 lety jsme začínali jako skupina cyklistických nadšenců, kteří se nespokojili s koly dováženými k nám do Česka z Asie, a tak se rozhodli pustit se do vlastní výroby. Náš zápal a investice do technologií vyústily v to, že už přes dvacet pět let vyrábíme jízdní kola, za jejichž kvalitou si stoprocentně stojíme. Dnes máme přes padesát zaměstnanců, spolupracujeme s cyklistickým týmem Cyklo Bulis a novozélandským neziskovým závodním týmem 4EVER Racing NZ. každoročně se také účastníme největšího tuzemského cyklistického veletrhu For Bikes a Test Expo Vysočina.

V čem jsme jiní

Stojanová montáž

Stojanová montáž

Jízdní kola montujeme na jednotlivých stojanech. Tím se lišíme od ostatních výrobců a klademe daleko větší důraz na lidský faktor.

Můžeme tak věnovat každému kolu maximální možnou pozornost. Výsledná kvalita smontování a seřízení je tak nesrovnatelně vyšší než u běžné pásové výroby. Před zabalením každé kolo několikrát testujeme. Vše osobně zkontrolujeme, seřídíme, vyladíme detaily, a vy pak můžete rovnou bezstarostně vyjet. Stojanová montáž je náročnější na čas, ale nám tento způsob výroby umožňuje kontrolu v každém okamžiku montáže.

Navíc si můžete být jistí, že všechna kola 4EVER jsou vyrobena s maximální pečlivostí.

Čím se řídíme

Čím se řídíme

Svá kola známe do posledního šroubku. 4EVER, to jsou kola navždy.

Návrhům konstrukcí, výběru komponentů a designu věnujeme maximum času. Našimi prioritami jsou kvalita a spokojený zákazník.

Díky originálnímu designu a vlastní geometrii rámu jsme schopni uspokojit i ty nejnáročnější cyklisty.

Naše technologie výroby navíc umožňuje variabilitu, takže si každý u nás může vybrat kolo přesně podle svých požadavků.

Jsme přesvědčeni o kvalitě našich výrobků, proto na rám jízdního kola 4EVER, jeho komponenty a vidlici poskytujeme záruku 36 měsíců, na elektrosystém (baterie, motor, displej a kabeláž) 24 měsíců.

#4everbikes

Kola 4EVER na sociálních sítích

  • 4everbikescz