Vyhledat název

cs

Všichni máme za sebou nesmírně náročné období, kdy jsme museli zvládnout celou řadu omezení, zákazů a komplikací jak v osobním, tak v pracovním životě. Asi budete souhlasit, když řekneme, že rok 2020 byl jiný než roky předchozí. Sami jsme museli čelit celé řadě nejrůznějších problémů.  

Je tady ale něco, co nám pomohlo zvednout hlavu a jít dál, něco, co nám dodalo odhodlání a motivaci pokračovat. Něco, co nám pomohlo spojit síly, semknout se a získat sílu pro překonání všech překážek. Byli jste to vy, naši fanoušci, zákazníci, partneři a kamarádi. Díky vám a pro vás existuje firma 4Ever.  

4Ever znamená navždy a není to jen slovo, je to slib, závazek a poslání. Vždy budeme dělat vše, co je v našich silách, abychom tento slib splnili, abychom vám pomohli plnit vaše sny, překonávat překážky, čelit výzvám, zažívat nová dobrodružství, poznávat nová místa, tvořit nová přátelství, objevovat nové obzory, těšit se z vítězství, poučit se z proher a psát nové příběhy. Pokaždé, když nasednete na kolo kolo 4Ever, začíná naše společná cesta.  

Díky našim kolům budeme vždy s vámi, díky našim kolům budeme 4Ever Together.

 

 

Zpět na výpis novinek